
NINJA
Ninja AF300 7,6 L 2400 W kahe sahtliga kuumaõhufritüür
- Maht7.6 L
- Netokaal8.20 kg
- Juhtme pikkus0.8 m
- Libisemiskindel alusJah
- Nõudepesumasinakindlad osadJah
Kirjeldus
Kaks rooga korraga, kumbki oma sahtlis
- Kaks eraldi sahtlit: ühe sahtli kasutamisel on võimsus 1200 W, mõlemaga korraga 2400 W.
- 6 programmi: kuuma õhuga praadimine, röstimine, küpsetamine, soojendamine, kuivatamine ning eriti krõbeda tulemuse jaoks Max Crisp.
- Temperatuurivahemik 40–240 °C: madalal kuumusel saab kuivatada puuvilju ja maitsetaimi, kõrgel temperatuuril pruunistada liha ja köögivilju.
- Lihtne puhastada, sest osad on nõudepesumasinas pestavad.
- Libisemiskindlad jalad hoiavad seadme tööpinnal kindlalt paigal.
Ninja AF300 sobib peredele ja kõigile, kes valmistavad korraga põhiroa ja lisandi. Seadmega saab teha kiire õhtusöögi, soojendada eilseid toite, küpsetada kooke ja kuivatada isetehtud krõpse.
Tehnilised andmed
| Tootja | NINJA |
|---|---|
| Maht | 7.6 L |
| Võimsus | 1 frying compartment: 1200 W; 2 frying compartments: 2400 W W |
| Toote värv | Must |
| Netokaal | 8.20 kg |
| Funktsioonid | Maksimaalne krõbedus, Kuumaõhuküpsetus, Kuumaõhupraadimine, Küpsetamine, Soojendamine, Dehydrate |
| Juhtme pikkus | 0.8 m |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Programmide arv | 6 |
| Temperatuur | 40-240 °C |
| Muud funktsioonid | 3,8 l korvi kohta, kokku 7,6 l |
| EAN | 622356239561 |
Arvustused
Arvustusi veel pole
Ostsite selle toote? Olge esimene, kes jagab muljet.
Jäta arvustusArvustusi saavad jätta ainult päris ostjad.










