
NINJA
NINJA AF300 airfryer 7.6L must
- Maht7.6 L
- Netokaal8.20 kg
- Juhtme pikkus0.8 m
- Libisemiskindel alusJah
- Nõudepesumasinakindlad osadJah
Kirjeldus
Kuus funktsiooni, üks seade
- Kahekordne friteerimiskamber: 3,8 L iga sahtlis, kokku 7,6 L mahutavus
- Kuus erinevat režiimi – Max Crisp, Air Fry, Air Roast, Bake, Reheat ja Dehydrate
- Temperatuurivahemik 40–240 °C täpsete tulemuste jaoks
- Mittekiiluvad jalad stabiilsusega, pestav käepideme ja korvi osad
- Kiire soojenemine: kuni 1200 W ühe kambriga, 2400 W mõlema kambriga
Ideaalne pereedele, kes soovivad kiireid ja tervislikke kuumtoiduid – suupisteid, liha, kalai ja juurvilja valmistavad tund ja tund, ilma seotud riidedega. Sobib igapäevaseks koduseks kasutamiseks.
Tehnilised andmed
| Tootja | NINJA |
|---|---|
| Maht | 7.6 L |
| Võimsus | 1 frying compartment: 1200 W; 2 frying compartments: 2400 W W |
| Toote värv | Must |
| Netokaal | 8.20 kg |
| Funktsioonid | Maksimaalne krõbedus, Kuumaõhuküpsetus, Kuumaõhupraadimine, Küpsetamine, Soojendamine, Dehydrate |
| Juhtme pikkus | 0.8 m |
| Libisemiskindel alus | Jah |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Jah |
| Programmide arv | 6 |
| Temperatuur | 40-240 °C |
| Muud funktsioonid | 3,8 l korvi kohta, kokku 7,6 l |
| EAN | 622356239561 |
Arvustused
Arvustusi veel pole
Ostsite selle toote? Olge esimene, kes jagab muljet.
Jäta arvustusArvustusi saavad jätta ainult päris ostjad.










