
Philips
Philips EP2224/10 15 bar täisautomaatne kohvimasin piimavahustiga
- Veemahuti suurus1.8 L
- Laius24.6 cm
- Kõrgus43.3 cm
- Sügavus37.1 cm
- Kaal7.5 kg
Kirjeldus
Värskelt jahvatatud kohv iga päev ilma lisatööta
- Keraamiline veski jahvatab kohvioad alati enne valmistamist, nii et tass on värske.
- Reguleeritav kohvi kangus laseb valida maheda ja kange maitse vahel.
- Piimavahusti aitab valmistada cappuccinot ja teisi piimaga kohvijooke.
- 1,8-liitrine veepaak ja 275 g oamahuti tähendavad, et masinat tuleb harvemini täita.
- Puutetundlik juhtpaneel ja automaatne katlakivitõrje muudavad kasutamise ja hoolduse lihtsaks.
See espressomasin sobib kodudesse, kus kohvi juuakse mitu korda päevas, ning ka väiksemasse kontorisse või kööknurka. Komplektis on määrdetuub, mõõtelusikas ja vee kareduse testriba, et saaksid masina kohe enda veele vastavalt seadistada.
Tehnilised andmed
| Tootja | Philips |
|---|---|
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Toote värv | Kashmir Gray |
| Laius | 24.6 cm |
| Kõrgus | 43.3 cm |
| Sügavus | 37.1 cm |
| Kaal | 7.5 kg |
| Netokaal | 7.5 kg |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | Jah |
| Grinder type | Keraamiline |
| Kohvi masinasse panemine | Beans |
| Kohvimasina tüüp | Fully automatic |
| Kohviubade mahutavus | 275 g |
| Kontrolli tüüp | Touch screen |
| Päritoluriik | Romania |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Jah |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | Grease tube; Measuring spoon; Water hardness test strip |
| EAN | 8710103894735 |
Arvustused
Arvustusi veel pole
Ostsite selle toote? Olge esimene, kes jagab muljet.
Jäta arvustusArvustusi saavad jätta ainult päris ostjad.








