
Philips
Philips EP2224/10 täisautomaatne espressokohvimasin 15 bar
- Veemahuti suurus1.8 L
- Laius24.6 cm
- Kõrgus43.3 cm
- Sügavus37.1 cm
- Kaal7.5 kg
Kirjeldus
Lihtne kasutamine ja hooldus
- Keraamikahilikuga jahvatus – kasutusvalmis kohvi sekunditega
- Puutetundlik kontrollpaneel lihtsaks navigeerimiseks
- Reguleeritav kohvi tugevus – maitsest olenevalt vähem või rohkem
- Automaatne katlakivivaba süsteem hooldus lihtsamaks
- 275 g kohviubade mahutavus ja 1,8 L veereservuaar
Sobib neile, kes soovivad kodus baaristalikku espressot ilma pikka õppimiseta. Ideaalne hommikuste kiireks kohvipausiks ja külalistele võõrustamiseks.
Tehnilised andmed
| Tootja | Philips |
|---|---|
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Toote värv | Kashmir Gray |
| Laius | 24.6 cm |
| Kõrgus | 43.3 cm |
| Sügavus | 37.1 cm |
| Kaal | 7.5 kg |
| Netokaal | 7.5 kg |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | Jah |
| Grinder type | Keraamiline |
| Kohvi masinasse panemine | Beans |
| Kohvimasina tüüp | Fully automatic |
| Kohviubade mahutavus | 275 g |
| Kontrolli tüüp | Touch screen |
| Päritoluriik | Romania |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Jah |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | Grease tube; Measuring spoon; Water hardness test strip |
| EAN | 8710103894735 |
Arvustused
Arvustusi veel pole
Ostsite selle toote? Olge esimene, kes jagab muljet.
Jäta arvustusArvustusi saavad jätta ainult päris ostjad.








