
Thermal Grizzly
Thermal Grizzly Aeronaut termopasta 26 g / 10 ml
- Kaal2.6 g
- Netokaal0.02 kg
- Kasutamistemperatuur (T-T)-150/200 °C
- Soojusjuhtivus8.5 W/m·K
- Viskoossus110-160 pas
Kirjeldus
- Jätkub kümneteks protsessoriteks või konsoolideks.
- Ei juhi elektrit, seega sobib ka remonditöökotta, kus kiirus on oluline.
- Pehme koostis kandub kergesti ka väiksele kiibile.
Kui teed hooldust regulaarselt, on suur süstal kordades soodsam kui väikesed.
Tehnilised andmed
| Tootja | Thermal Grizzly |
|---|---|
| Kaal | 2.6 g |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -150/200 °C |
| Soojusjuhtivus | 8.5 W/m·K |
| Viskoossus | 110-160 pas |
| Muud funktsioonid | Väga hea soojusjuhtivus; Kõrge pikaajaline stabiilsus; Ei vaja kivinemist; Ei juhi elektrit; Soojustakistus: 0,0129 K/W |
| EAN | 4260711990441 |
Arvustused
Arvustusi veel pole
Ostsite selle toote? Olge esimene, kes jagab muljet.
Jäta arvustusArvustusi saavad jätta ainult päris ostjad.











