
Thermal Grizzly
Thermal Grizzly Kryonaut TG-K-030-R termopasta, keskmine pakend
- Netokaal0.009 kg
- Kasutamistemperatuur (T-T)-250/350 °C
- Kogus pakendi kohta3.0 ml/11.1 g
- Soojusjuhtivus12.5 W/m·K
- Viskoossus120-170 Pas
Kirjeldus
- Sobib nii protsessorile kui videokaardi kiibile.
- Ei juhi elektrit ega ole korrodeeriv.
- Komplektis lameda otsaga kork ühtlaseks laialiajamiseks.
Mõistlik siis, kui plaanid jahutit rohkem kui korra lahti võtta.
Tehnilised andmed
| Tootja | Thermal Grizzly |
|---|---|
| Netokaal | 0.009 kg |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -250/350 °C |
| Kogus pakendi kohta | 3.0 ml/11.1 g |
| Soojusjuhtivus | 12.5 W/m·K |
| Viskoossus | 120-170 Pas |
| Muud funktsioonid | Tihedus: 3,7 g/cm³; Loodud spetsiaalselt kiirendamiseks; Suurepärane soojusjuhtivus; Ei vaja kivinemisaega; Kõrge pikaajaline stabiilsus |
| EAN | 4260711990021 |
Arvustused
Arvustusi veel pole
Ostsite selle toote? Olge esimene, kes jagab muljet.
Jäta arvustusArvustusi saavad jätta ainult päris ostjad.











